Metody płatności w sklepie

W trosce o jak największy komfort naszych Klientów zadbaliśmy o to, aby korzystając z oferty sklepu internetowego Dh Domino mieli oni możliwość wyboru odpowiadającego im sposobu płatności. Biorąc pod uwagę zróżnicowane preferencje oraz przyzwyczajenia naszym Klientów przygotowaliśmy bardzo prosty oraz intuicyjny w obsłudze system płatności za kupione dywany.

Decydując się na zakup naszych dywanów, wykładzin bądź chodników możesz skorzystać z opcji płatności przelewem bądź gotówką za pobraniem. Przed wyborem konkretnego rodzaju płatności, należy pamiętać, że każdy z może determinować inne koszty wysyłki produktu. Nasz sklep internetowy obsługuje następujące rodzaje płatności elektronicznych:

  • przelewy 24 – forma płatności internetowej, umożliwiająca wygodny zakup wybranego produktu. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim szybkość i prostota obsługi, a także bezpieczeństwo dokonywanej transakcji finansowej.

  • przelew bankowy – wiąże się z koniecznością dokonania wpłaty na konto bankowe firmy, poprzez samodzielne wypełnienie formularza przelewu. Czas zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu uzależniony jest od standardów przyjętych przez konkretny bank. Zamówiony dywan lub wykładzinę wysyłamy dopiero po odnotowaniu wpłaty.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy Klienci nie mają zaufania do form płatności drogą elektroniczną, dlatego w naszym sklepie internetowym można także skorzystać z opcji płatności za pobraniem. Oznacza to, że za zamówiony przez Ciebie dywan możesz zapłacić gotówką podczas odbioru przesyłki od kuriera.

Osoby z Poznania oraz okolic zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie Klienci mogą na żywo zobaczyć wyroby wełniane, chodniki oraz wykładziny dywanowe. W przypadku zakupu produktu podczas osobistej wizyty, nasi Klienci mogą zdecydować się na finalizację transakcji gotówką lub kartą płatniczą.

Dokładamy wszelkich starań do tego, aby transakcje finansowe zarówno w naszym sklepie internetowym jak i stacjonarnym były jak najbardziej wygodne dla wszystkich Klientów. Masz dodatkowe pytania lub problem z opłaceniem zamówienia? Koniecznie skontaktuj się z naszym biurem.