Zamówienia

Dywany zamieszczone na naszej stronie można zamówić poprzez internet.

Wysyłając zamówienie na e-mail dywany@dhdomino.pl, w zamówieniu podając nr dywanu, nazwę, rozmiar i kolor, adres do wysyłki oraz formę płatności wpłata na konto czy za pobraniem.

Skrzynkę e-mailową sprawdzamy praktycznie 24h na dobę, więc szybko odpowiadamy na e-maile, potwierdzamy zamówienia, podajemy dokładniejszy czas realizacji. Gdybyśmy nie odpowiedzieli na e-mail w ciągu 1-2dni najprawdopodobniej będzie to oznaczać, że e-mail z jakiś przyczyn do nas nie dotarł, prosimy wtedy o ponownie wysłanie go do nas.

Jeżeli nie mają Państwo skrzynki e-mail w ostateczności można zamówić dywan faxem lub telefonicznie, pod nr tel./fax (+48) 61 842-24-91 lub 730-999-289 jednakże preferujemy zamówienia e-maiem.

Na życzenie możemy również wysłać więcej dokładniejszych zdjęć wybranego dywanu na Państwa e-mail, (niestety nie wszystkich dywanów, ale większość) prosimy wysłać takie zapytanie na nasz e-mail dywany@dhdomino.pl, podając nr, nazwę oraz kolor dywanu.

Wszystkie zamieszczone produkty na naszej stronie są fabrycznie nowe, nie mają wad, ani błędów, (chyba, że jest opisana wada przy zdjęciu) Gdybyśmy zauważyli jakiś błąd natychmiast poinformujemy Państwa.

Wszystkie ceny podane na naszej stronie są cenami brutto, zawierają podatek VAT 23%.